PolskiAngielskiNiemiecki

Pilscy Miłośnicy Nordic Walking na podium!
21.03.2017

Drukuj

W sobotę 18/03 odbył się w Olandii finał cyklu zawodów Nordic Walking i biegów przełajowych Korona Wielkopolski. Z przyjemnością informujemy, że Pilscy Miłośnicy Nordic Walking zajęli drużynowo pierwsze miejsce !

Ostro rywalizowaliśmy do ostatnich metrów z teamem Marsz po zdrowie z Poznania ;) dziekujęmy za wspaniałą sportowa rywalizację, deptanie nam po pietach dało nam motywację i siłę na trasie zawodów!

Poza tym w szeregach Pilskich Miłośników Nordic Walking  jest nowy Mistrz Wielkopolski - Sebastian Rajewski, który zdobył także 1 miejsce w kat M 40-49 i w kategorii OPEN. Oprócz niego pierwsze miejsca zdobyli w zawodach w Olandii : kat do 8 lat : Wiktoria Sokołowska, w kat K16-29 Klaudia Sokołowska, w kat. M16-29 Gracjan Zygmunt, drugie miejsca zajęli: do 8 lat : Zuzanna Patelska, a trzecie do 8 lat: Robert Piasecki, w kat.K50-59 Grażyna Jasoń, w kat.K40-49 Katarzyna Patelska, bieg przełajowy 10 km M40-49 Wojciech Sokołowski. W generalnej klasyfikacji po cyklu 6 zawodów: Sebastian Rajewski zdobył: 1 miejsce w kat M 40-49 i w kategorii OPEN, kat do 8 lat : Paulina Wyrwicka i Robert Piasecki , w kat K16-29 Klaudia Sokołowska, w kat. M16-29 Gracjan Zygmunt, drugie miejsca zajęli: do 8 lat : Zuzanna Patelska, a trzecie Wiktoria Sokołowska, do 8 lat: Robert Piasecki w kat.K50-59 , w kat. K40-49 Renata Piasecka w kat.K40-49 Katarzyna Patelska, trzecie miejsce w kat.60-69 Aleksy Łopiński. Pierwsze miejsce  w biegu przełajowy 10 km zajęła w K40-49 Małgorzata Groch , drugie w kat. M40-49 Wojciech Sokołowski, a trzecie Marek Towstokory. Wszystkim serdecznie gratulujemy.  Poza medalami zostały wyróżnione osoby, które za nienaganna technikę Nordic Walkich zdobyli swoje statuetki.