close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
×
POPUP!
Ilustracja: Godło Państwowe
Flaga unii

Tu wizje
nabierają
kształtu!

PolskiAngielskiNiemiecki

Już od 1 września Pilska Karta Seniora
30.08.2018

Drukuj

Od 1 września 2018 r. mieszkańcy Piły, którzy ukończyli 60 rok życia i są zameldowani w Pile mogą ubiegać się o Pilską Kartę Seniora.


Głównym celem Pilskiej Karty Seniora  jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia osób powyżej 60 roku życia, jak również zwiększenie dostępu do dóbr kultury i wydarzeń rekreacyjno – sportowych, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku pilskich Seniorów.

Jak uzyskać Pilską Kartę Seniora?

Warunkiem uzyskania Pilskiej Karty Seniora jest posiadanie Pilskiej Karty Miejskiej oznaczonej imieniem i nazwiskiem oraz numerem karty wydawanej przez Miejski Zakład Komunikacji w Pile.

Jeśli Senior nie posiada Pilskiej Karty Miejskiej na wniosek Seniora zostanie mu ona wydana w Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile przy alei Piastów.

Aby otrzymać Pilską Kartę Seniora należy wypełnić prosty wniosek  o wydanie  Karty i złożyć go w:

- Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile przy alei Piastów w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -18.00 w soboty w godz. 9.00 -13.00,

lub

- Urzędzie Miasta Piły w Biurze Obsługi Interesantów - stanowisko nr 7, przy placu Staszica 10, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30,

lub

- Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Piły w Galerii Handlowej IBI przy

alei Powstańców Wielkopolskich 162 w każdą sobotę i każdą czynną niedzielę

w godz. 11.00 - 18.00.

Bezpłatnie i bezterminowo  na odwrocie Pilskiej Karty Miejskiej umieszczone będzie logo Pilskiej Karty Seniora.

Z tak oznakowaną Kartą senior będzie miał dostęp do  zakupu wielu produktów i usług po obniżonych cenach.


Będą to ulgi  w cenach biletów do kina, muzeów, na  spektakle kulturalne, basen, strzelnicę, bowling,  na zakup okularów, aparatów słuchowych, sprzętu ortopedyczno- rehabilitacyjnego, artykułów  piśmienniczych, dekoracyjnych do wyposażania  mieszkań,  tapet, oklein, odzieży dla dorosłych i dla dzieci, sprzętu wędkarskiego, odzieży BHP.

Senior może liczyć na ulgi w wielu pilskich restauracjach, kawiarniach i barach, w biurach podróży,  hotelach oraz na  ulgi w wielu usługach:  rehabilitacyjnych, kosmetycznych, fryzjerskich, pielęgnacji ciała, fitness, ksero,  związanych z naprawą samochodu, instalacji CO i gazu, a także ulgi w pobytach w sanatoriach oraz w szkole językowej i sesjach coachingowych i badaniach psychologicznych w zakresie prowadzenia pojazdów.

Katalog ulg i promocji będzie dostępny w punktach obsługujących Kartę Seniora  a także na stronie internetowej www.pila.pl.

Do programu włączyło się już ponad 90 firm.

Każdy Partner zainteresowany przystąpieniem do Programu Pilska Karta Seniora może zgłosić chęć udziału w Programie i zyskać status „Firmy Przyjaznej Seniorom”.

Wystarczy złożyć Deklarację przystąpienia Partnera do Programu Pilska Karta Seniora osobiście w Urzędzie Miasta Piły, wysyłać ją pocztą na adres Urząd Miasta Piły, plac Staszica 10 lub na adres wso@um.pila.pl.

Do pobrania druki wniosku:


.

Partnerzy