Na skróty
- Konkursy Prezydenta Miasta Piły
- Patronaty Prezydenta
- Zainwestuj w Pile
- Infrastruktura drogowa
- Przetargi - Nieruchomości
- Rewitalizacja
- Organizacje pozarządowe
- Jednostki pomocnicze - osiedla
- Fundusze europejskie
- Fundusze krajowe
- Fundusze województwa wielkopolskiego
- Linki tu jesteśmy
- E-Mapa
- Informacje dla niepełnosprawnych
- Z pierwszej ręki
- Sesja Rady Miasta
- Zwierzęta zaginione/znalezione na terenie Gminy
- W rytmie miasta
- Deklaracja dostępności
IX Turniej Małego Mistrza
21.06.2018
Drukuj9 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Niepodległości odbył się coroczny, IX już Turniej Małego Mistrza, w którym udział wzięli klubowicze wszystkich naszych sekcji. Formuła zawodów jak zawsze, każdy z każdym i jak zawsze niespodzianki dla każdego, tym razem w postaci koszulek klubowych oraz medali za udział, bo co jak co ale każdy kto przezwycięża swój strach związany ze startem już wygrywa.
Wyniki IX Turnieju Małego Mistrza
- Kategoria: OPEN rocznik 2010 i młodsi 0 kyu
1 miejsce Jakub Pudzianowski
2 miejsce Małgorzata Borkowska
3 miejsce Mariusz Buczek, Maciej Brzeski
- Kategoria: OPEN rocznik 2011 i młodsi 9 kyu
1 miejsce Liliana Okolska
2 miejsce Wojciech Czerwiński
3 miejsce Maciej Cichoń, Marcel Ginda
- Kategoria: OPEN rocznik 2011 i młodsi 8-7 kyu
1 miejsce Hanna Żyłka
2 miejsce Lena Madecka
3 miejsce Emilia Galanty, Sebastian Madecki
- Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2010-2009 0-9 kyu
1 miejsce Antoni Frydrych
2 miejsce Hubert Kucznier
3 miejsce Szymon Kuropatwa, Jendrzej Pulit-Czajka
- Kategoria: DZIEWCZĘTA 2010-2009 9 kyu
1 miejsce Liliana Szklarek
2 miejsce Magdalena Pawlak
3 miejsce Lena konarska, Anna Kleczka
- Kategoria: OPEN 2010-2009 8-7 kyu
1 miejsce Zuzanna grygiel
2 miejsce Ksenia Gwizdowska
3 miejsce Michał Scharwerk, Wiktor Smodis
- Kategoria: OPEN rocznik 2010-2009 6-4 kyu
1 miejsce Iga Kubacka
2 miejsce Aleksander Wasiluk
3 miejsce Kacper Górecki, Zofia Mieszczak
- Kategoria: OPEN 2008-2004 0-9 kyu
1 miejsce Tobiasz Mila
2 miejsce Michał Bołżan
3 miejsce Antonina Schmidt, Nicole Grabowska
- Kategoria: OPEN rocznik 2008-2004 8-7 kyu
1 miejsce Filip Mueller
2 miejsce Jakub Scharwerk
3 miejsce Wiktor Dęga, Cyprian Marczak
- Kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2008-2005 6-4 kyu
1 miejsce Teresa Wiatrowska
2 miejsce Tatiana Fifielska
3 miejsce Oliwia Włosian, Hanna Karolczak
- Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2008-2007 6-4 kyu
1 miejsce Jakub Kubacki
2 miejsce Wiktor Puzyr
3 miejsce Jakub Kujawa, Cyprian Krzemiński
- Kategoria: CHŁOPCY 2006-2004 6-4 kyu
1 miejsce Łukasz Krzyżaniak
2 miejsce Jakub Obliński
3 miejsce Michał Has, Kajetan Wojnicki
- Kategoria: OPEN rocznik 2004-2003 6-4 kyu
1 miejsce Alicja Skrobot
2 miejsce Kinga Kotowicz
3 miejsce Wojciech Chrzan, Julia Pikulik
- Kategoria: OPEN rocznik 2004-2001 3-1 kyu
1 miejsce Jakub Skura
2 miejsce Alicja Muszyńska
3 miejsce Patryk Pikulik, Stanisław Sendłak
Szersza fotorelacja znajduje się na stronie www.karate.pila.pl
Jarosław Skura
www.karate.pila.pl