21 czerwca odbyło się spotkanie Prezydenta z prymusami, laureatami konkursów i sportowcami, podczas którego Prezydent pogratulował doskonałych wyników w nauce, sukcesów w konkursach i zawodach sportowych.
PRYMUSI GIMNAZJÓW
Gimnazjum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy
Prymus: Dawid Ślebioda
Rodzice: Jacek i Marzena Ślebioda
Wychowawca: Joanna Jaruga
Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi
Prymus: Daria Baczkowska
Rodzice: Andrzej i Joanna Baczkowscy
Wychowawca: Beata Ziętowska
Gimnazjum w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich
Prymus: Anna Gamrot
Rodzice: Joanna Gamrot
Leszek Gamrot
Wychowawca: Piotr Gruntkowski
Gimnazjum nr 4 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Prymus: Emilia Szymańska
Rodzice: Bożena Szymańska
Wychowawca: Natalia Michalska
Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki
Prymus: Zofia Jankowska
Rodzice: Anna Bejma, Jacek Jankowski
Wychowawca: Agnieszka Grala - Wieczorek
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio
Prymus: Mikołaj Izban
Rodzice: Małgorzata Sokołowska-Izban, Maciej Izban
Wychowawca: Alicja Załachowska (maj – czerwiec 2017 r. )
Małgorzata Rydelek (od klasy I – do kwietnia 2017 r.)
II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Prymus: Katarzyna Joanna Kubicka
Rodzice: Ewa i Paweł Kubiccy
Wychowawca: Ewa Metzger
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
Szkoły Podstawowe
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
Laureat: Karolina Piórkowska
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Opiekun: Marta Szopiera
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza
Laureat: Julia Krokos
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Opiekun: Stanisława Grelowska
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich
Laureat: Gabriela Kubera
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Opiekun: Mirosława Rościszewska
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Opiekun: Katarzyna Franc
- Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Laureat: Laura Konarska
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Opiekun: Emilia Ludka
Laureat: Maksym Cieślewicz
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Opiekun: Lilianna Komasińska
- Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Laureat: Julia Pańczyk
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Opiekun: Ewa Metzger
Laureat: Marcin Łukasiewicz
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Opiekun: Katarzyna Piwkowska
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
Gimnazja
- Gimnazjum w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy
Laureat: Dawid Ślebioda
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Opiekun: Anna Wojtysiak
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Opiekun: Karina Mazurek
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Historyczny
Opiekun: Paweł Disterheft
- Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi
Laureat: Patryk Piesiński
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Opiekun: Beata Ziętowska
- Gimnazjum w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich
Laureat: Aleksander Pytel
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Opiekun: Hanna Słodowicz
- Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio
Laureat: Mikołaj Izban
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Opiekun: Zofia Finka
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Opiekun: Bernadeta Kozakiewicz
Laureat: Patryk Zubilewicz
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Opiekun: Zofia Finka
Laureat: Paweł Szmagliński
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Opiekun: Zofia Finka
Laureat: Wojciech Szaefer
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Opiekun: Aldona Olechnowicz - Olejnik
Laureat: Mateusz Golisz
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Opiekun: Kornelia Cimcioch
Laureat: Filip Drozdov
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
Opiekun: brak
Laureat: Hanna Szafrańska
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Opiekun: Bernadeta Kozakiewicz
Laureat: Weronika Figiel
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Opiekun: Bernadeta Kozakiewicz
- Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Laureat: Natalia Sałata
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Opiekun: Joanna Tomczewska
Laureat: Kajetan Granops
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Opiekun: Katarzyna Piwkowska
Laureat: Katarzyna Kubicka
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Historyczny
Opiekun: Bożena Biernacka
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Opiekun: Wojciech Prywer
Laureat: Klaudia Kowalska
Konkurs: Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Opiekun: Dariusz Włoszczyński
Wykaz wyróżnionych sportowców szkół podstawowych i gimnazjów – 2017 r.
Lp. | Imię i nazwisko sportowca | Nazwa zawodów/imprezy sportowej | Wartość bonu |
1. | Wiktoria Słowińska | 3 m. – Mistrzostwa Wielkopolski w 4-boju lekkoatletycznym 4 m. – Finał Krajowy Czwartków Lekkoatletycznych | 200,00 |
2. | Magdalena Głąb | 3 m. – Mistrzostwa Wielkopolski w 4-boju lekkoatletycznym | 100,00 |
3. | Dominika Tran | 3 m. – Mistrzostwa Wielkopolski w 4-boju lekkoatletycznym | 100,00 |
4. | Kornelia Bogusławska | 3 m. – Mistrzostwa Wielkopolski w 4-boju lekkoatletycznym | 100,00 |
5. | Eliza Żelazna | 3 m. – Mistrzostwa Wielkopolski w 4-boju lekkoatletycznym | 100,00 |
6. | Natalia Piątek | 3 m. – Mistrzostwa Wielkopolski w 4-boju lekkoatletycznym | 100,00 |
7. | Mateusz Dera | 4 m. – Finał Krajowy Czwartków Lekkoatletycznych | 200,00 |
8. | Patrycja Tausz | 4 m. – XXII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych | 200,00 |
9. | Filip Skałecki | 4 m. – XXII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych | 200,00 |
10. | Paulina Ciesielska | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
11. | Oliwia Fąs | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
12. | Zuzanna Iwaszko | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
13. | Antonina Kopka | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
14. | Martyna Majda | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
15. | Weronika Okońska | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
16. | Wiktoria Pyszewska | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
17. | Zuzanna Szwagierczak | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
18. | Aneta Wawrzyniak | 2 m. – Finał Wojewódzki XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt | 150,00 |
19. | Martyna Czachowska | 1 m. – Indywidualne Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Gimnazjów w lekkiej atletyce | 200,00 |
20. | Mikołaj Stach | 3 m. – Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w piłce siatkowej | 100,00 |
21. | Krystian Wojciechowski | 2 m. - Indywidualne Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Gimnazjów w lekkiej atletyce; sztafeta szwedzka + 1 m. – chód – 3 km | 200,00 |
22. | Radosław Sójka | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Gimnazjów w lekkiej atletyce; sztafeta szwedzka + 1 m. – bieg 200 m ppł | 200,00 |
23. | Mateusz Pietrus | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Gimnazjów w lekkiej atletyce; sztafeta szwedzka | 150,00 |
24. | Dawid Jackowiak | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Gimnazjów w lekkiej atletyce; sztafeta szwedzka | 150,00 |
25. | Tomasz Lebiedź | 1 m. – Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Streetballu gimnazjów w kategorii chłopców | 200,00 |
26. | Kacper Flitta | 1 m. – Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Streetballu gimnazjów w kategorii chłopców | 200,00 |
27. | Adrian Sobkowiak | 1 m. – Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Streetballu gimnazjów w kategorii chłopców | 200,00 |
28. | Mikołaj Łosoś | 1 m. – Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Streetballu gimnazjów w kategorii chłopców | 200,00 |
29. | Kaja Smoleń | 1 m. - Indywidualne Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Gimnazjów w lekkiej atletyce – bieg na 80 m ppł | 200,00 |
30. | Weronika Pruszinska | 1 m. – XIII Mistrzostwa Polski w Kręglarstwie w Lubinie | 200,00 |
31. | Weronika Szyda | Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Rawiczu | 150,00 |
32. | Klaudia Czerwinka | Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Rawiczu | 150,00 |
33. | Norman Andrzejewski | Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Rawiczu | 150,00 |