Rafał Bosianek z Piły jako pierwszy ukończył ultramaraton GoToHell
20.07.2015

Trasę 80 km najszybciej pokonał Rafał Bosianek, który potrzebował niespełna 6,5 godziny (6:25:31).

Wyczerpujący bieg wystartował o godz. 4:30 z Gdyni, skąd zawodnicy ruszyli w stronę Półwyspu Helskiego. Trasa liczyła ponad 80 km i w większości została poprowadzona terenami powiatu puckiego. Ultramaraton GoToHell 2015 zgromadził ok. 110 zawodników i kolejną siedemnastkę, która była wsparciem dla biegaczy.

Ultramaraton GoToHell 2015 najszybciej ukończył Rafał Bosianek z Piły, który potrzebował na to 6 godzin 25 minut 31 sekund. W pierwszej dziesiątce uplasowali się także Waldemar Łastowski zajmując 6 miejsce oraz Jacek Sikorski. W biegu wystartował czwarty pilanin - Wojtek Krajewski

Niespodzianką była obecność prezydenta Piły podczas dekoracji zawodników. Prezydent osobiście pogratulował pilanom sukcesu.

od lewej: Waldemar Łastowski i Rafał Bosianek